PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224961}

Superhero

Superhero Movie
5,7 34 819
ocen
5,7 10 1 34819
4,0 10
ocen krytyków
Superhero
powrót do forum filmu Superhero

- sam początek, jak Rick obija się o autobus szkolny albo nieco później pokazanie tych "subkultur"
- jak oblał się tym H2O9 i za chwilę wypuszczają zwierzęta
- "Długo spałem?", odp. wujka: "5 dni"; wtedy wuj wstaje i tak głośno pierdzi
- na tych targach edukacyjnych Rick odkrywa, że ma przyczepne ręce; robi się zamieszanie i on ląduje na sztucznych cyckach tej babki
- napad na bank; Rick słyszy strzał, wybiega na zewnątrz, widzi zgromadzenie ludzi i podbiega, a oni patrzą na małpę tańczącą w przebraniu XD
- motyw z klepsydrą; "była w promocji"
- "pomyśl liczbę od 1 do miliona"; "dziewięć"; "pomyśl głupku, a nie mów!"
- nadziewanie indyka
- Landers szuka Ricka, a on przyczepia się do sufitu i chce mu się sikać
- przed kolacją ciotka wbija Landersowi widelec w dłoń i mówi: "najpierw pacierz"
- cała scena pierdzenia ciotki podczas snu była mistrzowska
- scena z pogrzebu ciotki też
- Landers mówi Rick'owi, że Klepsydronem jest dalajlama; po odsłonięciu kurtyny Rick wali głową dalajlamy
- chwilę później: papież apeluje o pokój, a za moment wali kogoś w mordę
- pod koniec Rick i Jill lecą z budynku, a Rick: "ale wysoki ten budynek".

Jak widać, dużo się tego zebrało, a takich zabawnych sytuacji/tekstów było na pewno jeszcze więcej; ja wypisałem te moim zdaniem najśmieszniejsze i najbardziej zapadające w pamięć. Jak najbardziej zasłużone 8/10 dla tej komedii.

ocenił(a) film na 4
guliver_filmweb

,,cała scena pierdzenia ciotki podczas snu była mistrzowska"
rzeczywiście, bo tak ciężko było tej dwójce tak po prostu wstać i odsunąć się od pierdzącego dupska ciotki. Już widzę to jakich widzów był skierowany ten durnowaty film.

ocenił(a) film na 7
knocun1

Napisał ten, co ocenił na 10 takie gówno jak Włatcy móch.

ocenił(a) film na 4
dirt16

Wydawało mi się, że już spuściłem z oceny, no ale dobra. Władcy móch nie są parodią i nigdy nie oglądałem ich z nastawieniem, że będzie super śmiesznie, po prostu mają one taki typowo satyryczne podejście do tematu, które lubię,

ocenił(a) film na 7
knocun1

Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie "Włatcy móch" to beznadziejny serial/film z prymitywnym humorem, gdzie motywem przewodnim jest znęcanie się nad słabszymi, a za najzabawniejsze uważa się sceny, w których jeden uczeń spuszcza drugiemu głowę w kiblu, lub coś w tym stylu. Do tego mamy idiotę Czesia, którym wszyscy się najbardziej jarają, a którego fenomenu nie rozumiem. Bo niby co śmiesznego lub fajnego jest w idiocie? Gwoździem do trumny jest miś Przekliniak u którego co drugie słowo to k*rwa, h*j, ja pier*olę itp. Czy to naprawdę takie ciekawe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones