Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

Co myślicie o tym, aby Leslie Nielsen za całokształ swoich osiągnięć komediowych (Naga Broń-3 częsci, Czy leci z nami pilot, Szklanką po łapkach etc.) otrzymał Honorowego Oskara od Akademii Filmowej! Ja jestem zdecydowanie za takim rozwiązaniem!!!

MrsMacius

Heh...ja też
Ale znając sztywniactwo Akademii to dadzą znowu jakiemuś "ambitnemu" reżyserowi, o którym większośc ludzi nie słyszała, bo robił takie smęty, ze mozna je ogladac tylko podczas depresji...ehh

Jerycho

Zgadzam się... Jestem za, ale Akademia Filmowa składa się głównie chyba z ludzi bez poczucia humoru, Oskara za całokształ dostanie pewnie ktoś kto zrobi film o jakimś woźnym chorym na raka...

Lubie_chipsy

A to ciekawe, bo ledwie rok temu Oskara za całokształt dostał Blake Edwards - jeden z najlepszych reżyserów komediowych w historii kina (twórca m.in. "Różowej pantery"). Chyba jednak jakieś poczucie humoru mają...

Jerycho

CO?!? Może jakis przykład reżysera "o którym większość nie słyszała"? Bo taki Sidney Lumet na pewno pod tą kategorię nie podpada.

MrsMacius

Jestem całkowicie, absolutnie i bezsprzecznie ZA!!

ELDORADOx

Jackie Chan też powinien dostać za połamane kości i wypadki na planie... Leslie robi zajebiste komedyjki :-)

MrsMacius

Oczywiście,takiemu świetnemu aktorowi należy się każda nagroda.

MrsMacius

A ja mysle ze leslie nie powinen tego oskara przyjac. Oskar zostal juz calkowicie skompromitowany jako nagroda i sluzy wylacznie celom promocyjnym. Leslie poradzi sobie i bez tego.

kebaart

Większość ludzi tutaj popiera decyzje Akademii, przynajmnij w kwestii najlepszych filmów ostatnich lat.

MrsMacius

Zgadzam się. Nikt, ale to nikt nie potrafi wygadywać bzdury z taką miną jak on.

Sqrchybyk

To zdecydowanie najlepszy aktor zasługujący na takie wyrużnienie.

mcspike

trzeba dodac ze najlepszy aktor komediowy. Bo raczej on zabardzo w dramatach nie grywal.

MrsMacius

dokładnie. Za swój talent komediowy Nielsen powinien dostac oskara juz dawno.
Ale nie dostał i to kolejny dowód na to, że oskary przyznaje banda skorumpowanych słoni.

MrsMacius

Leslie Nielsen jest bogiem wśród aktorów komediowych. Jeżeli parodia, komedia to tylko z jego udziałem!!!!!!!! Kunszt artystyczny, powaga na śmieszno. GENIALNY!!!!

MrsMacius

masz racją i to zdecydowanie. Leslie Nielsen jest fantastyczny, Jego wyczyny są powalające i Akademia powinna to zauważyć.

Kasiek_haz

zgadzam sie w 100000000000000000000000000000 0000000%

Leslie Nielesen wymiata absolutnie, jest najlepszy i to niepodlega dyskusji

zwol

Dla mnie akurat dziwne jest to,że jeszcze tej nagrody nie dostał :)

Najlepszy komik świata!

użytkownik usunięty
MrsMacius

Nie dostał oscara bo je rozdawał... Pamiętacie Nagą Broń 33 i 1/3 ?

aaaa... to wyjasnia wszystko

zwol

Boże wszechmogący spraw żeby Leslie nigdy nie dostał Oscara. Oscar to największa porażka jaka może spotkać aktora./////-----

użytkownik usunięty
MrsMacius

zgadzam się w 10000000000%. On jest super!

zgadzam się, te komedie są świetne ;)
ale po Akademii różnych rzeczy się można spodziewać ;)

Gretchen

czy ja wiem czy to taki dobry aktor .przeciez on gra w samych filmach komercjnych . a nie ambitnych produkcjach stevena spielberga czy anga lee:] mysle ze nagrody takiej nie powinien dostac bo nie gral w zadnym super filmie. a i tak napewno nie dostanie bo glownie nagrody akademii rozdawane sa za dramaty albo musicale:]

fyszek8

Fyszek zgadzam się w 100%.On tylko gra w parodiach,a to przynajmniej dla mnie zdecydowanie za mało do Oscara.Poza tym denerwuja mnie jego role,bo parodiuje dobre filmy.

Futures_claw

rzeczywiście powód. Cała w tym sztuka żeby dobry film sparodiować, bo śmiać się z porażek każdy debil umi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones