Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

B.M. to najlepszy aktor komediowy ( Dzien swistaka, Co z tym Bobem, czy ten film w ktorym napada na banka jako clown- nie pamietam tytulu ) to co go wyroznia sposrod innych to to ze doskonale odnajduje sie w innych konwencjach ( np. Broken flowers)

Tajler

polemizowałbym

o ile być może Murray jest lepszym katorem oceniając całokształt, bo potraFI SIę ZNALEźć W RóżNYCH Filmach, o tyle Leslie Nielsen jest na pewno lepszym aktorem komediowym. Sam wyraz jego twarzy jest komiczny, samoj pojawienie sie jego na ekranie wywoluje salwy smiechu, i za to go uwielbiam

adas_80

Murray jest lepszy w komediach "poważniejszych" a Nielsen w parodiach jest niezastapiony a wkomediach sprawdza sielepiej od Murraya

użytkownik usunięty
Sidewinder

Zgadzam się z Mulholland Dr.
Nielsen jest rewelacyjny!!!

Tajler

to nie konkurs piękności - więc wołanie, że któryś tam jest jakiś tam od jakiegoś tam jest trochę płytkie. można powiedzieć właśnie, że Murray (którego zresztą lubię) jest bardziej wszechstronny, potrafiący zagrać w dramacie, filmie drogi, czy komedii. Leslie to (wg. mnie) aktor charakterystyczny, komediowy, u nas znany przede wszystkim z serii Zabójczej Broni (za którą właśnie bardzo go lubię).

qpson

w zabójczej broni grał Mel Gibson
Nielsen grał w nagiej broni :D

Tajler

A Schwarzenegger pokonałby Stallone:) hehe dajcie se siana z takimi porównaniami

Tajler

Stary co ty porownujesz ? Bill Murray jest dobrym a nawet powiedzialbym przecietnym aktorem w ogole a ty mowisz o jego rolach komediowych ? Leslie Nielsen wymiata - najlepszy aktor komediowy wszechczasow. A ten jego wyraz twarzy. Hehe...

Math90

popieram osobe powyzej :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) wielbie tego pana

mateusz_prodesign

Jak można mówić że Bill Murray jest lepszy od Leslie nielsena??
Przecież Nielsen to jeden z najlepszych aktorów komediowych a Murray rządzi stacją ,,Kocham Kino".

Tajler

Dla mnie bez porównania- Nielsen jest nieprawdopodobny!!! Wystarczy mi, że jest na ekranie a już zwijam się ze śmiechu-mimika, ruchy i w ogóle całokształt!!! Nielsen jest absolutnie genialny!!!:D

Marcia1013

Dla mnie Leslie jest w każdym filmie taki sam, co więcej gra w filmach nieśmiesznych... Nie przepadam za nim, a widząc film z nim w roli głównej przełączam na inny program.

użytkownik usunięty
Tajler

Ogólnie oczywiście że Murray jest lepszym aktorem, jednak za tyle radości ile mi sprawiła głupia morda Nielsena wielbić będę tylko tego drugiego

użytkownik usunięty
Tajler

Z faktu ze oglądałem więcej filmów z Nielsenem to jego uważam za lepszego aktora komediowego, miał wiele świetnych ról i zgadzam się że w parodiach takich jak naga broń, szklanką po łapkach czy ściąganych nie ma sobie równych. Do filmów z jego udziałem chce się wracać i cały czas bawią. Co do Murray'a to ulubioną komedią z jego udziałem jest właśnie dzień świstaka chociaż to taka komedia na raz..mało jest akcji humorystycznych co zapadają pamieć. Ale ogółem Billa też lubie z tego względu ze jest aktorem który wystepuje w filmach mojego ulubionego gatunku ;]

Tajler

bill murray to syf! lelie nilsen jest najlepszy. nie porównuj tego ciecia do nilsena!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones