Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

to nie będzie już kina. Boże, uchowaj nas od tego.

freakingduffy

Ostatnio często wpada mi do głowy podobna myśl. Kiedy jego zabraknie, ja się załamię.

freakingduffy

Popieram!!

freakingduffy

takie jest życie niestety wielu znakomitych aktorów jest już w sędziwym wieku ;/

Corey666

to idźcie do szkoły aktorskiej i go zastąpcie...

tomasz_user

Armia Izraela mnie potrzebuje.

freakingduffy

No to się doczekaliśmy.

freakingduffy

Spoczywaj w pokoju, Leslie... Kino nie będzie już takie samo.

Patrix666

Kino umarło.

RIP Leslie Nielsen.

freakingduffy

Wykrakałeś...

freakingduffy

szkoda :( widzę, że powoli nadchodzą czasy, w których będzie brakowało znakomitej części moich ulubionych aktorów, dobrze, że jeszcze są inni, ale takich jak Leslie będzie bardzo brakowało :|

Bart1988

O matko! Przed chwilą, mój brat mnie o wszystkim poinformował. Jeden z moich ulubionych aktorów komediowych. Będzie mi go brakować :(

freakingduffy

mówisz masz :/ generalnie nie przepadam za jego filmami i jego humorem, nigdy mnie to zbytnio nie kręciło, a jednak ten facet zawsze BYŁ, od urodzenia pamiętam na jakims kanale przynajmniej raz na miesiąc Nielsen. Ten facet jest... był legendą. Aż się nie chce wierzyć. Mimo wieku zawsze wydawało się, że ciągle ma z 60 z kawałkiem, prawda? Zawsze żwawy, uśmiechnięty, energiczny, wydawało się że taki Nielsen do 100. pożyje.

użytkownik usunięty
freakingduffy

Kurcze no....

użytkownik usunięty

Leslie Nielsen nie żyje... impossible

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones