Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

W niedzielę, w wiek 84 lat zginął Leslie Nielsen...Umarł w szpitalu, znajdując się tam z powodu komplikacji po zapaleniu płuc. Ehhh :( .

Airwolf_filmweb

niestety, ale taka kolej rzeczy... nie pozostaje nic innego jak obejrzeć dzisiaj trylogię Nagiej Broni

enricopalazzo

Przykra wiadomość, że słyszy się o śmierci takiego aktora...

kenai

Na zawsze w naszej pamięci...

Spoczywaj w pokoju [*] [*] [*] [*]

Airwolf_filmweb

"Jak powiedział jego agent John S. Kelly, Nielsen zmarł w szpitalu w pobliżu jego domu w Fort Lauderdale, na Florydzie, gdzie znalazł się z powodu komplikacji wynikających z zapalenia płuc."

Wielka szkoda:((

Jaro112

Kurcze, wlasnie sie dowiedzialem w radiu :/ wlasnie konczy sie pewna epoka. Coz, zyjemy w latach, gdzie powoli wielcy beda odchodzic...

Airwolf_filmweb

nie zginął tylko umarł, zginąć można nagle, poza tym dożył sędziwego wieku więc tylko pozazdrościć

Pseudoautochton

Fakt; jednakże prawdą jest także to że prawdziwi aktorzy się już kończą...

cloud_strife1

no cóż, jak wszystko...

cloud_strife1

przed tym jak żył ów zmarły też tak mówiono. "Humphrey Bogart", "Clouseau", Chaplin - po ich śmierci tez mówiono, że epoka się kończy. przyzwyczailiśmy się do tych aktorów (czy tego konkretnego aktora), a zastępców nie widzimy, choć może właśnie jeden z nich, których cenić będziemy chodzi teraz do podstawówki i właśnie odkrywa swój talent. niemniej bardzo przykro słyszeć te wieści... oglądanie niaguch broni bedzie miało już zabarwienie historyczne i w tonie zeszłej epoki.... ehhh...

Airwolf_filmweb

Kolego naucz się rozróżniać wyrazy "zginął",a "umarł".

Airwolf_filmweb

Mój absolutnie ulubiony aktor... Ogromna szkoda... Dobrze, że w przyszłym roku będzie można obejrzec jeszcze jeden - ostatni film z Jego udziałem.

Airwolf_filmweb

Wielka strata i tyle
W Niebieskim Teatrze muszą kręcic jakis ważny film skoro wzieli Go do siebie
Pokój Jego Duszy [*][*]

Airwolf_filmweb

Po raz pierwszy od dawna wiadomość o śmierci aktora tam mnie zasmuciła ;( Najlepszy komik ever ;(

Airwolf_filmweb

Wielka szkoda :(....

1922

będzie mi go brakować..

hien00

Przykra wiadomość na koniec roku. Strasznie mi smutno.

wojteczek

W szczególności, że zaczyna do nas docierać, że teraz nasi ulubieni aktorzy będą się już tylko starzeć i niestety odchodzić z tego świata. Bezsens! Bardzo lubiłam Leslie'ego :((

Airwolf_filmweb

W tym roku zmarł mój ukochany Dziadek. Teraz jeszcze to. Uwielbiałem tego faceta. Aż mi łzy w oczach stanęły :/
Jego najlepsze kreacje mogę oglądać na okrągło. I śmiać się do łez. Najgorsze że nie ma następcy - no bo niby kto? Ten facet był jeden jedyny w swoim rodzaju!!

Airwolf_filmweb

A więc odszedł wspaniały aktor, cholera wychowywałem się na szklanką po łapkach czy naga broń, no kurcze nie znałem go osobiście a szkoda jest wielka, czuje sie jak by umarł ktoś bardzo bliski. Spoczywaj w pokoju Leslie Nielsen

Airwolf_filmweb

[*] Pokój Jego duszy :(

Airwolf_filmweb

Żegnaj, geniuszu komedii.

Airwolf_filmweb

Najlepszy! Klasa sama dla siebie!
Pokój jego duszy!
[*]

Airwolf_filmweb

wielka szkoda:( Genialny komik!

Airwolf_filmweb

Odszedł jeden z największych kina, ten który sprawiał nam radość, to jest wielki cios dla światowej kinematografii...

Airwolf_filmweb

wielka, wielka strata ;(
[*]

Pistacia

a po co wpisujecie te pożegnania? myślicie, że Leslie czyta z nieba Wasze wpisy?

Pseudoautochton

No pewnie że przeczyta, nie wiedziałeś o tym "Psieudo"?
Bardzo dobry komik, no ale każdy musi kiedyś trafić do piekła.

Pseudoautochton

Oczywiście, że przeczyta. Dla porucznika Drebina nie było rzeczy niemożliwych.....To właśnie wyróżnia in plus (jedna z bardzo niewielu cech) tzw. ludzi - umieją pokazać, że będzie im kogoś brakowało. I kto teraz ocali królową???

Airwolf_filmweb

wielka szkoda :( ... aż mi się smutno zrobiło ech ech... [*]

Alda

już nie będzie tak genialnie zagranych postaci w komediach, jak robił to on... wielka strata... ukochany aktor, szczególnie z dzieciństwa... [*]

Alda

Wielka Szkoda na prawdę bardzo go lubiłem i ceniłem:(( czekałem na nowe filmy z nim[*]

Airwolf_filmweb

Zawsze będzie z nami.

Airwolf_filmweb

Mistrz komedii :(
aż łezkę uroniłam ;(

Airwolf_filmweb

Nażyć się, nażył, nagrać, niby też nagrał, ale Leslie Nielsen - był jednym z tych aktorów, których nie miałeś dosyć. Zawsze na czasie - bo zawsze miał w rękawie ukrytego asa - absurdalna kwestia z kamienną twarzą na zakończenie. To zdecydowanie nie fair. W porządku pożył długo, ale jak na Franka Drebina, który wychodził cało ze wszystkich opresji, to trochę za szybko. Jeszcze chociaż 10 lat panie Boże!!! Za wcześnie!!!

akira894

Aktor sam w sobie wyjątkowy, doskonały komik. Jest mi niezmiernie przykro. Brak słów. Spoczywaj w pokoju Leslie!!!
Chciałbym aby to był tylko taki ponury żart z jego strony. :(

Airwolf_filmweb

świetny komik był....poczucie humoru w świetnym stylu [*]

Airwolf_filmweb

A jego ostatnim filmem byl Straszny film ;( szkoda.. w hollywood go nie docenili ;/
RIP

Airwolf_filmweb

kur wa mać.tylko nie on ;(
Jezu,jak mi go szkoda,wracam ze szkoły a tu na poboczu wp pisze że on nieżyje;...szkoda jak nic;(
[*]

logos1996_1996

Już nigdy nie będzie tak jak było kiedyś...

Szozu

Leslie, wróć!

użytkownik usunięty
_Sublokator_NieByleJaki_

Po takiej wiadomości, odechciewa się żyć, a w piątek widziałem jeszcze z nim film :(

Airwolf_filmweb

Masakra jakaś... Jeden z najlepszych zagranicznych aktorów komediowych...

użytkownik usunięty
sodekpl

A tak czekałem na Straszny Film z nim, żadna parodia nie będzie już taka:(

Airwolf_filmweb

Nigdy o tobie nie zapomnimy Leslie...nigdy ;( [*]

Airwolf_filmweb

no szkoda, wielka szkoda, dziękujemy za te wielkie filmy w Twoim wykonaniu, na pewno nie zapomniany aktor, jeden z najlepszych w swoim gatunku... ;( [*]

przemo9611

Znalazlem kolejna motywacje zeby byc dobrym czlowiekiem. Jesli bede dobry spotkam sie z nim w niebie :)

rEx_

czlowiek komedia- czolowka komediowa - spoczywaj w pokoju !!

Airwolf_filmweb

To był świetny aktor ja go uwielbiałam i zawsze będę, tak mi smutno, ale dzięki swojemu talentowi zostanie w naszych sercach w sercach jego fanów :) :(

ola542

Ehh szkoda;( Aktor jakich mało. [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones