Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen
kamilos3333

Obu lubię, Każdy z nich był czy jest genialny, no ale wybieram Lesliego Nielsena.

kamilos3333

obaj mnie rozsmieszaja, ale kazdy inaczej .lecz gdybym mial wybrac to lesliego.

amon_6

Każdy inaczej - otóż to. Carrey potrafi po mistrzowsku robić głupie miny (czego fanem nie jestem, ale doceniam kunszt). Nielsen natomiast był geniuszem, jeśli chodzi o robienie absurdalnie śmiesznych rzeczy z kamienną twarzą, co poprzez kontrast wybitnie podkreślało zabawność sytuacji.

kamilos3333

a ciebie ktory?kamilos?

amon_6

oczywiście że Leslie

kamilos3333

Też tak bym typowała. Nielsen miał wszystko to, co powinien mieć doskonały komik: rewelacyjną mimikę i twarz, nieprawdopodobne poczucie humoru, kamienną twarz Apacza, wytrzeszcz oczu jedyny w swoim rodzaju, talent. :)
Szkoda, że już odszedł... :((

kamilos3333

zdecydowanie carrey jest dla mnie lepszym aktorem
nielsen prawie zawsze gra skonczonego debila, zwykle tak samo, nawet jesli byloby to zabawne na poczatku to juz dawno przestalo
ze juz nie wspomne o jakosci wiekszosci filmow w ktorych gral
po tylu gniotach w ilu zagral trudno zywic mi wobec jego aktorstwa jakies pozytywne uczucia

kamilos3333

Lesie!
I ta jego kamienna twarz ten facet był jedyny w swoim rodzaju
Jim Curry też jest dobry ale zdecydowanie lepiej bawię się przy Nielsenie

kamilos3333

Chociaż obu nie lubie, to powiem tak:
-Nielsen byl bardziej wyjatkowy, jedyny w swoim rodzaju
-Carrey byl po prostu smieszniejszy

kamilos3333

Nielsen bez dwóch zdań i chyba nie trzeba tłumaczyć czemu

Faramir10163

Też tak uważam,zresztą grał różne postacie,nie tylko komediowe-taki amerykański Louis de Funes,moim zdaniem.

kamilos3333

Louis de Funes. ;)

kamilos3333

Leslie,zdecydowanie

kamilos3333

To porównanie to chyba żart. Oczywiście że Leslie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones