Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

autentycznie się popłakałem :( mój najukochańszy aktor, Niezastąpiony Król Komedii :(:(

użytkownik usunięty
buzzkill

Smutno mi teraz, dzień stał się szary:(

buzzkill

A ja mam jutro urodziny, które spędzę myśląc o nim <3
nie tylko Ty płakałeś...

użytkownik usunięty
LoveKiller

nie za ciekawe będą to urodziny:(

jak się o tym dowiedziałem pomyślałem podobnie jak założyciel wątku - Król Komedii nie żyje.. :(( R.I.P.

ireniks

Aż trudno uwierzyć. Zawsze oglądając jego filmu śmiałem się i dobrze bawiłem, ale nie traktowałem tego jako jakiegoś kultu. Ale teraz po jego śmierci szkoda mi go że już nigdy nie zagra żadnej roli... mówić o nim jako kimś wybitnym to za dużo powiedziane... ale że był wielki w tym co robił i jednym z niezastąpionych, z cała pewnością.

WK1989

Goodnight Sweet Prince ... [*] :'(

Opet

Jakiś kanał mógłby puścić wieczorem 3 najlepsze filmy z jego udziałem.

To co ja mam powiedziec jak urodzilem sie 10 kwietnia

użytkownik usunięty
mike_3

chyba nic, przynajmniej tak mi się wydaje

mike_3

Wymyśliłem Ci fajną zabawę na urodziny jak wszyscy się nawalą,w nocy idziecie do lasu i ty w pewnym momencie krzyczysz "słychać strzały(albo puszczasz z telefonu)" i się rozbiegacie w panice, a później musicie się znaleźć bez używania telefonów.

buzzkill

Strasznie smutno :( Nielsen to nie była taka osoba, która może sobie od tak po prostu umrzeć.

Świat mi się zawalił.

karolina_sz

Dzięki za Wszystko KRÓLU KOMEDII !!!!!!!!!!!!!!!

xeasy

Pamiętam jak kilka lat temu rozmyślałem o różnych aktorach komediowych i nagle on mi się przypomniał. Ale za chwilę uświadomiłem sobie z żalem : "Przecież to już stary człowiek, nie wiadomo ile pożyje". Potem jakoś straszne źle czułem się z powodu tej myśli. Wczoraj rano, około 8, przysypiałem sobie w pracy, ze względu na nie najlepiej przespaną noc, a w tle leciało Antyradio. Nagle padło jego nazwisko, co jakoś zwróciło moją uwagę, ale uznałem, że pewnie chodzi o jakąś nagrodę, albo może nowy film, w najgorszym przypadku zachorował. Gdy usłyszałem dalszy ciąg tej wiadomości od razu się obudziłem ale jeszcze dugo nie mogło to do mnie dotrzeć. Żegnaj geniuszu, brak już takich jak pan.

użytkownik usunięty
Doktor_Wong

Dla mnie była to bardzo zaskakująca informacja, myślałem, że pożyje jeszcze On ze 20 lat:(

użytkownik usunięty

kurcze.. szkoda wielka szkoda.... ale jego twórczość jest genialna tzn była... eh :(

buzzkill

niezapomniany Frank Drebin
był świetny , wielka strata

buzzkill

Nie połakałem się, ale bardzo posmutniałem.................
10/10

buzzkill

Ja dowiedziałem się czytając o tym chyba w gazecie. Zrobiło mi się szkoda, smutno mi było i przez kilka dni myślałem o nim i jego filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones